telefon58 629 45 43, 509 327 753
e-mailbiuro@kgautoservice.pl
godziny otwarciaPon. - Pt. 8.00 - 18.00, Sob. 8.00 - 14.00

DPF

DPF, FAP, ADBlue, EGR

Profesjonalne usuwanie DPF, FAP, ADBlue, EGR

Usunięcie filtra cząstek stałych to modyfikacja składająca się z dwóch etapów. Pierwszy polega na mechanicznym demontażu wkładu filtra DPF lub FAP. Drugim etapem jest zmiana oprogramowania w sterowniku silnika poprzez wyłączenie filtra na stałe.
Po prawidłowo przeprowadzonym usunięciu DPF lub FAP auto nie sprawia żadnych problemów, jeździ tak jak każdy diesel bez filtra.

Warto podkreślić że filtr cząstek stałych negatywnie wpływa na żywotność każdego silnika ponieważ komputer sterujący programem podczas jazdy automatycznie załącza tryb wypalania filtra poprzez dawkowanie oleju napędowego do oleju silnikowego co skutkuje gorszymi właściwościami smarnymi silnika, poza tym gorące spaliny nie mają swobodnego ujścia co często prowadzi do przegrzania turbosprężarki.

Zajmujemy się rownież usuwaniem zaworów EGR, ADBlue oraz wyprogramowywaniu błędów z przepustnic (klap w kolektorach ssących grupy VAG)

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

warsztat

Nie wszystkie warsztaty potrafią wykonać tą usługę profesjonalnie.

oprogramowanie

Inne firmy pracują na pirackim oprogramowaniu, co może spowodować kosztowne uszkodzenie sterownika silnika nawet po kilku miesiącach od wykonanej naprawy. My działamy na oryginalnym oprogramowaniu i samochody modyfikowane u nas nie ulegają awariom.

gwarancja

Dajemy 2 lata gwarancji.

Postaw na jakość i doświadczenie! Usuwaniem filtrów DPF, FAP, zaworów EGR zajmujemy się od ponad 10 lat.

Skontaktuj się z naszym Doradcą, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące usunięcia filtra cząstek stałych w twoim samochodzie.

UMÓW SIĘ NA SERWIS

Termin potwierdzamy telefonicznie

KONTAKT

KG AutoService Sp. z o.o.
ul. Chwaszczyńska 72
81-571 Gdynia
58 629 45 43 / 509 327 753

Assistance 24h
509-327-756

© KG AutoService 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: KreativDesign